Papcie z Polski

Papcie TITOT powstają w naszej pracowni na Śląsku i są wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów.


Nasza historia sięga roku 2012. Był to czas kiedy spodziewaliśmy się naszego drugiego potomka. Jeszcze wtedy mieszkaliśmy w Stanach Zjednoczonych, ale już było wiadomo, że dwa miesiące po narodzinach Antosia będziemy w Polsce.

W Ameryce miękkie papcie są dostępne w wielu sklepach stacjonarnych jak i na portalu Etsy, w wielu różych kolorach i wzorach. Wtedy pomyślałam: "Hej, miękkie obuwie dla niemowląt i dzieci w Polsce jest jeszcze mało popularne, więc może my się tym zajmiemy?".

Od tego czasu przyświecał mi cel, żeby na polski rynek wprowadzić dobre jakościowo, wygodne dla dzieci, niespadające i cieszące oko papcie. Od 2014 roku oferta kolorów wzrosła z 30 do prawie 100. Obecnie mamy najbogatszy wybór miękkich papci robionych ręcznie w Polsce. Rozmiarówka z wiekiem naszych dzieci także się powiększa. Teraz już standardowo oferujemy papcie od 0-5 lat. Aby umilić jeszcze bardziej czas macierzyństwa postanowiłam wprowadzić także damskie rozmiary od 35-41, dzięki czemu Mamy też mogą cieszyć się wygodą i komfortem.

Nasze papcie idealnie nadają się dla dzieci w każdym wieku. Większe rozmiary szyjemy na zamówienie. Miękkie buciki są zalecane dla dzieci, które zaczynają wstawać lub uczą się chodzić. Miękkie kapcie idealnie dopasowują się do kształtu stóp i pozwalają na ich swobodny wzrost.

Papcie TITOT, czy jak już potocznie nazywane - TITOTKI, są wygodne, zdrowe i kolorowe. W naszym sklepie znajduje się ponad sto wzorów I kolorów z najlepszej jakości bawełny. Wewnątrz wykończone z weluru z organicznego bambusa oraz mięciutkiego minky, a podeszwa na zewnątrz to micro zamsz. Na zamowienie indywidualne możemy uszyć każdy rozmiar. Titotki są w 100% szyte przez nasze krawcowe, w naszej pracowni w Bytomiu!

Wygodnego noszenia ;)

MARTA

Sprawdź kolekcję naszych papci.

Marta