New Born

Kolekcja NEW BORN to najnowsza część oferty marki TITOT.

Gdy byłam w ciąży, z naszym już trzecim dzieckiem pamiętałam, że przy Lidzi i Antosiu brakowało mi kilku rzeczy do wyprawki, m.in. papci, które jeszcze lepiej pasowałyby na stópki niemowlaka. Nie zawsze kapciuszki trzymały się na tych malutkich stópkach i gdy spadały to za chwilę spadały też skarpetki. Stopy niemowląt mierzą tylko 6-8 cm, więc dopasowałam rozmiar papci na 9cm, żeby początkowo służyły ze skarpetką,a gdy stópki urosną to na gołe "nózie". Chciałam, aby do kompletu także była czapeczka oraz legginsy, które fajnie pasowałyby dla dzieci, których rodzice zdecydowali się używać pieluch wielorazowych (jak my) i swobodnie się wszystko w takich spodenkach mieściło.

Przy naszych dwóch pierwszych pociachach również używaliśmy rękawiczek niedrapek. Na rynku amerykańskim było ich bardzo dużo, ale niestety żadne się nie sprawdziły. Te nasze zaprojektowałam tak, aby ściągacz trzymał się rączki, a nie uciskał. Jest więc na tyle wysoki, że ładnie się komponuje z materiałami i także fajnie wygląda. Niedrapki są również uszyte dwustronnie i bezszwowo, więc można ich używać w dwóch wersjach kolorystycznych, a za razem niemowlę nie czuje zszyć i szwów.

Cała kolekcja powstała w 25 kolorach i wzorach. Z bawełny tradycyjnej jak i organicznej, tak, żeby każdy mógł dopasować coś do swojego gustu jak i budżetu. Produkty NIEMOWLĘCE są dostępne indywidualnie bądź w zestawach, które są pakowane w piękne kartonowe pudełeczka.

Marta